10. 6. 2017

Výsledky přijímacího řízení Trenér mládeže UEFA A licence v Praze

Trenérsko metodický úsek FAČR uspořádal v Praze dne 6. a 7. června 2017 přijímací zkoušky ke studiu Trenér mládeže UEFA A licence.

Přijímací komise pracovala ve složení: Antonín Barák, Josef Csaplár, Petr Janoušek, Roman Kučera, Verner Lička a Tomáš Maruška.

První částí byly písemné testy hodnotící obecnou i speciální připravenost trenérů ke studiu a druhou částí byl didaktický pohovor se zkušební komisí. V tomto pohovoru byl kladen důraz na propojenost znalostí z fotbalové teorie s praxí. 

Přijato bylo 24 studentů.

Výuka bude zahájena v týdnu 4. – 7. 9. 2017, o čemž budou všichni přijatí informováni e-mailem. Termíny ostatních bloků v roce 2017 můžete najít ZDE.

Předpokládané ukončení kurzu je v polovině roku 2018.

Kurzovné činí 26.000,- Kč.

Náhradníci pro přijetí do kurzu mají stále naději se kurzu zúčastnit v případě, že úspěšnější absolventi přijímacího řízení studium odřeknou. Všichni uchazeči mají možnost nahlédnout do svého písemného testu na TMÚ FAČR.

TMÚ žádá všechny, kteří jsou na seznamu přijatých, ale rozhodnou se, že studium nezačnou, aby dali své rozhodnutí co nejdříve na srozuměnou na e-mail vzdelavani@fotbal.cz do 30. 6. 2017.

Všem přijatým přejeme úspěšné a obohacující studium.

Seznam přijatých studentů v abecedním pořadí:

Babača Martin
Bauer Jakub
Bělík Zdeněk
Benda Pavel
Blažej Michal
Čížek Petr
Franc Daniel
Gedeon Patrik
Gerstner Jiří
Hána Jonatan
Havlík Václav
Hovorka Jakub
Janota Jan
Kolčava Jan
Kolínek Jaroslav
Míl Jan
Morávek Michal
Němeček Pavel
Parlásek Josef
Smejkal Libor
Šiml Ondřej
Štichauer Miroslav
Vlasák Miroslav
Vlček Josef

Po dohodě sportovně technického oddělení můžete níže  v přiloženém souboru najít kompletní výsledky přijímacích zkoušek „Trenér mládeže UEFA A licence“.

 

Dokument

13. 6. 2017

Výsledky přijímacích zkoušek (Trenér mládeže UEFA A licence)