28. 1. 2020

Výsledky přijímacích zkoušek licence Trenér mládeže UEFA A

Ve dnech 14. a 15. ledna 2020 se v Praze konaly přijímací zkoušky ke studiu kurzu licence Trenér mládeže UEFA A. Celkově se přihlásilo 130 uchazečů z celé České republiky, ale také Slovenska či Německa.

Nejprve proběhly 14.1. října písemné testy a ústní zkouška prvních úspěšných absolventů testů, druhý den pak pokračovala druhá část ústních zkoušek. Celkově se ústní zkoušky zúčastnilo 99 uchazečů.

23 nejúspěšnější bylo přímo přijato do kurzu a jejich abecední seznam je uveden níže. Další tři možní uchazeči budou ještě prověřováni a TMÚ bude jednat s UEFA o možném vyšším počtu uchazečů. Výsledek možných tří dalších jmen bude znám začátkem března.

Zkušební komise pracovala za účasti ředitele Oddělení rozvoje fotbalu, Jiřího Kotrby,  vedoucího TMÚ Antonína Plachého, Vernera Ličky, Lukáše Růžičky, Milana Šimoníčka, Jiřího Skály, Jaroslava Ondry, Daniela France, Romana Kučery, Jiřího Žiláka a Petra Havlíčka.

Přijatým studentům gratulujeme a budeme je informovat o kurzu e-mailem. Kurz začne až koncem léta 2020.

Abrahám Tomáš

 

Benda Pavel

 

Blaško Robert

 

Fořt Pavel

 

Fujerik Lukáš

 

Hlavňovský Michal

 

Hrubý Michal

 

Huňa Daniel

 

Jirka Miroslav

 

Jura Ondřej

 

Kadlec Dominik

 

Koudelka Petr

 

Krajčovič Jan

 

Litera Otmar

 

Majvald Aleš

 

Maňas Marek

 

Pavlíček Václav

 

Perl David

 

Perůtka Jiří

 

Tichý Ondřej

 

Vait Marek

 

Valenta Svatoslav

 

Vísner Martin

 

 

Další přijímačky na TM UEFA A jsou předpokládány na začátek roku 2022.

TMÚ plánuje v souladu s Konvencí UEFA v roce 2021 otevírat novou Licenci Trenér mládeže UEFA B, která bude zaměřena na kategorie malého fotbalu a bude nejvyšší možnou licencí k těmto kategoriím, plnohodnotně jako TM UEFA A.