ADRESÁŘ TRENÉRŮ

Adresář trenérů

Kraj: 42, Kvalifikace: TM

PříjmeníJménoNarozenKval.PlatnostKr.Bydliště
BabačaMartin13.07.1986 TM30.10.2018-20.12.2021 19Tisá 148
DolinskýMartin25.04.1964 TM21.12.2017-20.12.2020 19Povrly
GedeonPatrik19.07.1975 TM30.10.2018-20.12.2021 19Vysoká Pec
HeidenreichTomáš10.12.1976 TM21.12.2017-20.12.2020 19Most
KolčavaMichal14.10.1978 TM21.12.2017-20.12.2020 19Teplice
KopáňkoJan09.07.1974 TM21.12.2017-20.12.2020 15Varnsdorf
KöstlDavid10.10.1974 TM21.12.2017-20.12.2020 19Dubí 2 - Bystřice
KotalíkZdeněk14.12.1971 TM14.12.2016-20.12.2019 19Duchcov
PintravaJakub06.04.1987 TM22.09.2015-31.12.2016 12Teplice
PřerostLukáš11.08.1977 TM21.12.2017-20.12.2020 15Teplice
ŠimoníčekMilan22.02.1984 TM20.11.2019-20.12.2022 19Klášterec nad Ohří
VlasákMiroslav13.11.1995 TM30.10.2018-20.12.2021 19Ústí nad Labem