ADRESÁŘ TRENÉRŮ

Adresář trenérů

Kraj: 42, Kvalifikace: PU

PříjmeníJménoNarozenKval.PlatnostKr.Bydliště
BekakisDžimis30.11.1966 PU21.12.2018-20.12.202115Teplice-Trnovany
BičovskýPřemysl18.08.1950 PU12.09.2011- . . 0Teplice
BudkaVáclav22.03.1969 PU21.12.2017-20.12.202019Libouchec 427
CermanFrantišek17.12.1944 PU15.11.2007- . . 0Ústí n. Labem
FrťalaZdenko03.08.1970 PU20.11.2019-20.12.202211Teplice
HabanecSvatopluk22.09.1969 PU21.12.2018-20.12.20217Brno
HauftMilan25.08.1959 PU,IU21.12.2017-20.12.202011Žatec
ChaloupkaPavel04.05.1959 PU03.03.2017-30.05.20177Chomutov
KolčavaMichal14.10.1978 PU21.12.2017-20.12.202019Teplice
LacinaVladimír19.08.1964 PU21.12.2017-20.12.202015Ústí nad Labem
NěmecPetr07.06.1957 PU21.12.2018- . . 11Teplice 1
PavlovMiroslav06.12.1961 PU21.12.2017-20.12.20207Chomutov
PekařJakub07.04.1984 PU21.12.2017-20.12.202019Roudnice nad Labem
PřerostLukáš11.08.1977 PU21.12.2017-20.12.202015Teplice
RysVáclav20.05.1942 PU15.11.2007- . . 0Doksy
SedláčekJiří05.08.1943 PU04.06.2003- . . 0Teplice
SkýpalaJan06.11.1980 PU20.11.2019-20.12.202211Teplice
ŠčasnýZdeněk09.08.1957 PU14.12.2018- . . 7Roudnice nad Labem
ŠidlofKarel18.07.1954 PU21.12.2015- . . 7Liběšice u Žatce
ŠímaMiroslav30.09.1945 PU,IU15.11.2007- . . 0Roudnice nad Labem
ŠtefkoJan30.10.1956 PU21.12.2017- . . 19Most
WozniakBřetislav11.05.1947 PU30.06.2009- . . 0Děčín