ADRESÁŘ TRENÉRŮ

Adresář trenérů

Kraj: 31, Kvalifikace: PU

PříjmeníJménoNarozenKval.PlatnostKr.Bydliště
DejmalJindřich03.07.1948 PU30.09.2008- . . 4Č. Budějovice
DrahokoupilDaniel07.09.1962 PU16.12.2016-20.12.201919České Budějovice
GrossmannRostislav19.07.1959 PU16.12.2016-20.12.20197Písek
HorejšDavid19.05.1977 PU28.06.2017-20.12.202019Roudné
JirkalMiroslav19.11.1955 PU21.12.2017- . . 7České Budějovice
JurásekJiří28.08.1959 PU21.12.2017-20.12.202011České Budějovice
KotrbaJiří28.02.1958 PU21.12.2017- . . 19Hluboká nad Vltavou
KozačkaJaroslav23.08.1947 PU,IU15.11.2007- . . 0Tábor
KriegMiroslav12.07.1964 PU21.12.2017-20.12.202019České Budějovice
LerchJiří17.10.1971 PU21.12.2017-20.12.20207České Budějovice
MaruškaTomáš16.08.1980 PU16.12.2016-20.12.201919Veselí n. Lužnicí
MusilKarel26.03.1966 PU21.12.2017-20.12.202011České Budějovice
NovákIvan17.02.1950 PU02.10.2012- . . 7České Budějovice
PirnosJan31.12.1968 PU21.12.2017-21.12.202015České Budějovice
PrášilOndřej06.05.1978 PU28.06.2017-20.12.202019Vodňany
ProcházkaZdeněk10.10.1960 PU21.12.2017-20.12.20207České Budějovice
SamecFrantišek27.09.1946 PU,IU30.06.2006- . . 0Č. Budějovice
SkálaPetr13.08.1959 PU21.12.2017-20.12.202015České Budějovice
SoukupMiroslav13.11.1965 PU20.11.2019-20.12.20227Prachatice
ŠvantnerPavol25.11.1966 PU16.12.2016-20.12.201915České Budějovice
TobiášPavel10.01.1955 PU21.12.2015- . . 4České Budějovice
TobiášKamil04.02.1978 PU21.12.2017-20.12.202019České Budějovice
VáchaKarel02.08.1970 PU20.11.2019-20.12.20227Hluboká n. Vlt.
VlčekJiří19.07.1948 PU25.05.2009- . . 8České Budějovice
VozábalMartin08.11.1978 PU28.06.2017-20.12.202019Hluboká nad Vltavou
ŽákRobert06.05.1966 PU21.12.2018-20.12.20217