4. 10. 2019

Sportmentor vás propojí s odborníky

Pokud vedete děti, ať už jako rodič, trenér nebo učitel, vždy se snažíte vést je co nejlépe. Ke všem možným tématům a problematikám existuje řada doporučení a není lehké vyznat se v tom, co je a není pravdivé. 

Proto jsme se rozhodli založit projekt SportMentor, který vás propojí s těmi nejlepší odborníky v oboru a vy se budete moci spolehnout na to, že informace, které se k vám dostanou jsou podložené znalostmi a několikaletou praxí.

V současné době nabízíme online kurzy v oblastech motivace, výživy a fyzioterapie a jsme moc rádi, že se nám podařilo jako lektory sehnat opravdové špičky.

Pojďte s námi zjistit, jak s dětmi můžete pracovat, abyste co nejvíce podpořili jejich potenciál. Jak by měla vypadat správná strava malého sportovce, aby měl dost síly a dobře regeneroval. Jak ho můžete naučit pečovat o své tělo.

Na ukázku z kurzů se můžete podívat zde.

PHDR. MARIAN JELÍNEK, PH.D. - motivace

MENTÁLNÍ KOUČ VRCHOLOVÝCH SPORTOVCŮ A MANAŽERŮ

Působil jako trenér české hokejové reprezentace (zlato MS 2005) a v řadě extraligových klubů. Byl dlouholetým osobním koučem Jaromíra Jágra. Více než 25 let se zajímá o psychologii sportu a mentální koučink a na toto téma sepsal i řadu knih. Aktivně přednáší a individuálně spolupracuje s českými vrcholovými manažery a sportovci (např. s Karolínou Plíškovou, Petrem Mrázkem či Janem Mickou).

ING. PETR HAVLÍČEK - výživa

VÝŽIVOVÝ PORADCE SPORTOVCŮ A ZNÁMÝCH OSOBNOSTÍ

Patří k nejlepším a nejznámějším výživovým specialistům v České republice. S výživou začal v roce 1996. Je odborným garantem a tváří společnosti Vím, co jím a piju. A v oblasti sportovní výživy je uznávaným výživovým poradcem. K jeho klientům patří/li např. Kateřina Neumanová, Tomáš Dvořák, Roman Šebrle, Petra Kvitová či Jiří Ježek.

MGR. DAVID VRBICKÝ - fyzioterapie

SPORTOVNÍ FYZIOTERAPEUT

Je absolventem 3. LF UK specializace ve zdravotnictví – Fyzioterapie. Od roku 2014 je vedoucím fyzioterapeutem v Ústřední vojenské nemocnici v Praze. Aktivně se účastní různých sportovních akcí (např. s reprezentací v rychlostní kanoistice), Olympijských her, Evropského olympijského festivalu mládeže, HME v atletice. Spolupracuje také s extraligovým týmem HC Sparta Praha.