13. 9. 2019

Přijímací zkoušky UEFA A - listopad 2019

TMÚ FAČR vypisuje v úterý 5. 11. v Olomouci a v úterý 12. 11. v Praze přijímací zkoušky ke studiu kurzu UEFA A licence.

K přijímacím zkouškám se mohou hlásit pouze trenéři, kteří mají platnou UEFA B licence a splňují podmínku roční trenérské praxe s UEFA B licencí.

Zkouška se uskuteční formou písemného testu č. 1 a č. 2 a následného ústního pohovoru. Témata jsou v rozsahu učiva FAČR C licence, UEFA B licence, online testu Grassroots leader, z fotbalové učebnice pro trenéry dětí (4 – 13 let, Plachý, Procházka) a příspěvků zveřejněných v odborném časopise Fotbal a trénink.

Přijímací zkouška nebude obsahovat praktickou část, proto nepotřebujete sportovní oblečení. Výsledky přijímacího řízení budou oznámeny na webových stránkách FAČR a přijatým uchazečům uvedeným e-mailem. Psací potřeby si přineste s sebou. Občerstvení zajištěno nebude.

Přihlášku k přijímacím zkouškám a případnému studiu kurzu v Olomouci vyplňte ZDE.

Přihlášku k přijímacím zkouškám a případnému studiu kurzu v Praze vyplňte ZDE.

Po přihlášení vám bude vygenerována faktura k úhradě poplatku 1000,-Kč za přijímací zkoušky, prosíme o dodržení splatnosti. Není možné platit hotově na místě.

Dále pošlete na vzdelavani@fotbal.cz vámi získaný Grassroots leader certifikát (získejte ZDE).

Uzávěrka přihlášek je do 31. 10. na Olomouc a do 3. 11. na Prahu, poté vám budou zaslány bližší informace k přijímacím zkouškám.

Cena kurzu bude 23.000,- Kč.

Termíny jednotlivých bloků kurzu v Praze i na Moravě můžete najít v Termínové listině pro rok 2020