22. 7. 2022

Kurz Trenér brankářů UEFA B licence - říjen 2022

Fotbalová asociace České republiky vypisuje další kurz Trenér brankářů UEFA licence. Přijímací zkoušky se budou konat 6. října 2022 v Praze. 

Účastníci musí být držiteli nebo studenty UEFA B licence. V případě menšího zájmu je možné studovat obě licence současně. Trenér během studia musí trénovat v klubu mládežnické či dospělé kategorie. Maximum přijatých studentů je 24. Kurz bude trvat 80 interních hodin plus individuální práce v klubu.

Cena kurzu cca 12000,-. Cena se může mírně lišit v závislosti na počtu přijatých studentů. V případě menšího počtu zájemců může být kurz otevřen i bez přijímacích zkoušek, proto prosíme uhradit poplatek za přijímací zkoušky až od nás obdržíte výzvu.

V případě většího počtu zájemců, mají přednost bývalí brankáři a trenéři brankařů. To vyplníte do formuláře hráčské a trenérské kariéry, který od nás obdržíte.

Před přijímacími zkouškami je třeba poslat potvrzení z klubu o trenérské praxi jako trenér brankařů a ofocený platný průkaz UEFA B licence (případně vyšší) na e-mail vzdelavani@fotbal.cz.

Přihlásit se můžete ZDE.

Dokument

22. 7. 2022

Hráčská a trenérská kariéra TB UEFA B