26. 11. 2020

Doškolení pro držitele licencí UEFA PRO, TM UEFA A a UEFA A

TMÚ FAČR pořádá hlavní doškolení pro držitele licencí UEFA PRO, TM UEFA A a UEFA A. Doškolení je přístupné pouze pro držitele těchto licencí, kterým končí platnost v roce 2020. Pro ostatní zájemce bude vybraná přednáška z každého dne streamována online na facebooku TMÚ.

Doškolení se bude konat pouze on-line. Doškolení se zaměřením na mládež se koná dle plánu v úterý 15. 12. od 15 do 21:00. Doškolení se zaměřením na dospělé se bude konat vzhledem k vloženému ligovému kolu ne ve středu 16. 12., ale ve čtvrtek 17. 12. od 15 do 21:00. 

Povinná účast je na jednom dni doškolení, kterým zahájíte nové období a připíšeme Vám do něj 7 kreditů. Účastnit obou dnů se můžete pouze v případě, že Vám chybí kredity k účasti na doškolení – to znamená, máte jich v současné chvíli 11 a potřebujete 15.

V takovém případě si jedním dnem doplníte počet do 15 a druhým dnem zahájíte nové období a připíšeme Vám do něj 7 kreditů. 

Z obou seminářů bude pořízen záznam, tedy i zájemci, které bude zajímat druhý seminář, budou mít možnost ho zpětně zhlédnout.

Dle zvolené možnosti se přihlašujete na následujících odkazech. Přihlašování je otevřené do 6. 12. 2020.

Odkaz na zoom, na kterém bude doškolení probíhat, obdržíte po 6. 12., tedy po přihlášení a uhrazení faktury za doškolení dle Vámi vybrané varianty.

Účast na doškolení bude zaznamenávána aplikací zoom – proto je nutné, abyste byli přihlášeni pod vlastním jménem, tedy např. Kadlec Dominik (příjmení, jméno).

Zároveň je potřeba mít po celou dobu doškolení zapnutou kameru, pokud takovou možnost nemáte, je potřeba si ji na tento den zajistit.