14. 10. 2020

Doškolení 2020

Vážení trenéři

Zveme Vás na doškolení licencí UEFA A, Trenér mládeže UEFA A a UEFA PRO v termínu 15. - 16. 12. 2020.

Doškolení plánujeme stále ještě ve dvou variantách „živě“ či „on-line“. Rozhodnutí padne zhruba týden před akcí. Přihlašování proběhne  od 1. 12. do 6. 12., na které Vám pošleme odkaz. Buďte tedy prosím připraveni se ve výše zmíněných dnes přihlásit.

V případě živého doškolení, proběhne v Praze a Olomouci.

Doškolení živě

V případě živých školení, budeme dodržovat všechna platná nařízení vzhledem k vývoji Covid, nezapomeňte si tedy roušky a mějte je celou dobu funkčně oblečeny na obličeji J.

  • Platba za doškolení je při živé verzi 700 Kč pro členy UČFT A 2000 Kč pro nečleny.
  • Platba při verzi on-line je 360 Kč pro členy UČFT A 1100 Kč pro nečleny.

Plánujte tedy prosím zatím obě varianty a pro živou variantu, budou někteří z Vás osloveni, aby se zaregistrovali na Moravskou část, protože musíme dodržet kapacity prostorů. Pokud tedy máte zhruba na obě strany stejně, přímo Vás prosíme registrujte se do Olomouce. Opět bude volitelné, zda dospělá či mládežnická část, tentokrát ale budeme již pravděpodobně odmítat účast na obojím. Nahrávka bude pořízena a vyvěšena na webu FAČR.

V případě, že se někdo nebude moci ze zdravotních důvodů účastnit živě, bude k dispozici varianta on-line. Tuto variantu prosíme hlaste, jakmile ji budete vědět.

Rádi Vás potkáme osobně, pokud k tomu budou okolnosti příznivé.

8.15 -8,45 prezence ukončení 16h

  • Praha – dospělí 15. 12.
  • Praha – mládež 16. 12.
  • Olomouc – dospělí 16. 12.
  • Olomouc – mládež 15. 12.

Doškolení on-line

V případě on line verze, která proběhne na platformě Zoom, nebude dělení na Prahu a Olomouc, ale:

  • 15. 12. mládež
  • 16. 12. dospělí

On-line je možné připojit najednou 300 lidí, v tomto případě tedy budou upřednostněni Ti, kteří dělají dospělý/mládežnický fotbal aktuálně. Zkušenost z minulých let říká, že kapacita je zcela dostatečná.

Pokud by se dělalo doškolení on-line, budeme začínat v 15h a konec bude plánován na 21h.

Prezence bude dělána průběžně ze Vaší přítomnosti u kamery. Kdo tedy nemá aktuálně možnost být on-line viděn, zajistěte si ke svému počítači na den doškolení externí kameru.

Strategie FAČR 2020-2024 bannery